Prosecco i musujące z beczki/keg-a


Prosecco i musujące

Proponujemy kilka rodzajów Prosecco – w małych butelkach 0,375 ml, i w standardowych 750 ml. Od bardzo wytrawnego Extra Brut (świetnie do jedzenia), przez najpopularniejsze Brut (lekko półwytrawne) po Extra Dry (połwytrawne). Lżej lub mocnieje musujące – Frizzante lub Spumante.

Jeden z naszych producentów ma polskie korzenie – to Floriano Stepski-Doliwa, który produkuje Prosecco Brut z elegancką etykietą, drugi – duży Montelvni, który proponuje trkacyjne Spago i wyśmienite Asolo DOCG Extra Brut. Nasz najmniejszy producent – Zonta robi  przyjemne i eleganckie Prosecco Extra Dry. Różowe robione przez Contra Soarda to czyste Pinot Noir przygotowane metoda tradycyjną, a drugie to marzemino nero przygotowane metodą Charmata.

 

 

Tabelę słodkości win musujących znajdziecie tutaj

 

Wino musujące z beczek w stylu Prosecco –  musujące z nalewaka/keg-a

Wysokiej jakości, przyjemnie musujące i doskonale orzeźwiające wino powstaje ze szczepu Glera (używany do tworzenia Prosecco) w połączeniu z aromatycznym Chardonnay.

Zapakowane w bardzo ekonomicznego Slim KEG-a, którego pomożemy podłączyć do istniejących nalewaków lub pomóc stworzyć instalację.

Zapraszamy do kontaktu w sprawie dostarczania samego wina musującego w kegach lub pomocy w stworzeniu instalacji.

[email protected]