Poziom 3 WSET

Poziom 3 kursów WSET – Award in Wines, to zaawansowany kurs wiedzy o winie, kończący się egzaminem teoretycznym (test i pytania otwarte) i praktycznym (degustacja w ciemno).

Kurs przeznaczony dla osób profesjonalnie zajmujących się winem – sommelierów, menedżerów, importerów, lub entuzjastów chcących zasadniczo pogłębić swoją wiedzę.

Program zakłada omówienie metod produkcji win oraz wnikliwą analizę wszystkich istotnych regionów i szczepów winiarskich świata.

Zajęcia, podręcznik, materiały dodatkowe i samodzielna nauka między sesjami mają pozwolić nie tylko z sukcesem zdać egzamin, ale również być ekspertem w zakresie win.

Kurs obejmuje osiem spotkań lub dwa weekendy zajęć (teoria i praktyka)  oraz egzamin. Zajęcia prowadzone są w języku  polskim, ale żeby z nadzieją sukcesu podejść do egzaminu, należy odrabiać prace domowe (eseje) zadawane po angielsku.

WSET Poziom 3 to najbardziej rozbudowany i najtrudniejszy kurs winiarski w Polsce.

 

Zapraszamy do zapoznania się z sylabusem zajęć.

Jeśli chcesz zobaczyć jak wyglądają przykładowe pytania na egzaminie WSET, spróbuj swoich sił w naszym quizie.

Quiz WSET III

Najbliższy kurs:

Warszawa i ONLINE - Wrzesień 2020 - edycja wieczorowa
21, 28 września, 5, 12, 19, 26 października oraz 2 listopada od 17.30 do 21.30.
Egzamin 16 listopada o 18.00

Zajęcia prowadzone są po polsku, zadania domowe do wykonania po angielsku.

Miejsce zajęć - Hotel Bristol, Luxury Collection, ul.Krakowskie Przedmieście 42/44,00-325 Warszawa

W zajęciach można wziąć udział zdalnie - wysyłamy uczestnikom próbki win i łączycie się ze streamingiem live z zajęć - w czasie ich trwania, lub z nagraniem. Połączenie live daje możliwość zadawania pytań na czacie.

Cena kursu – 2 845 netto (3500 zł brutto)