o nas
nasz zespół

O NAS

Jesteśmy zespołem ekspertów z dużym doświadczeniem w branży. Regularnie podnosimy nasze kompetencje winiarskie, szkoląc się w Polsce i za granicą. Wina wybieramy po spotkaniach z producentami i profesjonalnych degustacjach. Znamy osobiście i regularnie odwiedzamy każdego winiarza, którego wina sprowadzamy. Mamy bogate doświadczenie konsultingowe, które pozwala nam lepiej rozumieć potrzeby klientów i wspólnie tworzyć rozwiązania, które pozwalają maksymalizować zyski i wychodzić poza schemat.

image_6483441 (47) 1

Chcemy, aby degustowanie wina w Polsce stało się powszechne, popularne i dostępne! Demokratyzowanie polega na upowszechnianiu i popularyzacji wiedzy o winie podczas kursów oraz szkoleń.

NASZ ZESPÓŁ

Zdjęcie osoby

MICHAŁ STYKOWSKI

OPIEKUN KLIENTA

WarszawaAbsolwent WSET 3, pierwszy Polak z tytułem Spanish Wine Scholar. Specjalizuje się w winach hiszpańskich, sędzia na konkursach wina m. in Bacchus Vini. Prowadzi warszawski wine bar WineTu i zajmuje się importem wina.


[email protected]
+48 511 304 575

Zdjęcie osoby

MICHAŁ KRUZEL

OPIEKUN KLIENTA

małopolskie, podkarpackie, śląskie, dolnośląskieAbsolwent kursów WSET i studiów enologicznych. Pasjonat wina i sportu. Od 15 lat realizujący się w obsłudze klienta na najwyższym poziomie. Posiada szerokie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i degustacji. Jak mantrę powtarza, że we współpracy najważniejsza jest relacja a nie racja.

[email protected]
+48 575 755 736


Zdjęcie osoby

KRYSTIAN BLEJDER

OPIEKUN KLIENTA

wielkopolskie, lubuskie, łódzkieCertyfikowany nauczyciel WSET. Doświadczony sommelier i manager sprzedaży wina. Odpowiadał za szkolenia zespołów kelnerskich i sprzedażowych. Przeprowadził dziesiątki kolacji degustacyjnych oraz autorskich warsztatów. Prywatnie gitarzysta zespołów rockowych, miłośnik płyt winylowych, wspinaczki i trekkingu górskiego.

[email protected]
+48 534 283 588


Zdjęcie osoby

DOMINIK DOBRZYŃSKI

IMPORT & SALES MANAGERAbsolwent WSET 3, sommelier
z międzynarodowym doświadczeniem. W gastronomii pracował w USA, Irlandii i Australii, a w Argentynie odbył staż w winnicy gdzie pomagał w produkcji wyśmienitych Malbeców i Petit Verdot. Ponad 100 odwiedzonych winnic na całym świecie.[email protected]


Zdjęcie osoby

SŁAWEK SZCZEPANIAK

OPIEKUN KLIENTA

WarszawaAbsolwent kursów WSET.
Z gastronomią związany od kilkunastu lat, jako barman wypolerował tysiące kieliszków. Miłością do wina zaraził się w pewnej węgierskiej restauracji – ta przygoda trwa do dziś.[email protected]
+48 573 009 574


Zdjęcie osoby

RAFAŁ HUMIĘCKI

OPIEKUN KLIENTA

kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie, pomorskieAbsolwent WSET 2. Od lat zajmuje się sprzedażą wina oraz doradztwem w tym zakresie. Prywatnie miłośnik whisky oraz miodów pitnych.


[email protected]
+48 505 444 717


Zdjęcie osoby

GOSIA ŻWAN

OBSŁUGA KLIENTAPasjonatka gry w badmintona
i czerwonego wina. Po latach pracy w zamówieniach publicznych odnalazła swoje miejsce we właściwej branży. Absolwentka kursu WSET 2.
[email protected]
+48 602 341 766


Zdjęcie osoby

SZYMON MILONAS

CEO WINE REPUBLICCertyfikowany nauczyciel WSET i importer wina.
Absolwent kursów — French Scholar Guild, Society of Wine Educators, Court of Master Sommeliers Intro, certyfikowany nauczyciel regionu Bordeaux, Valpolicella i Jerez.


[email protected]Zdjęcie osoby

KAMIL GÓRSKI

OBSŁUGA KLIENTAAbsolwent kursu WSET 3. Prywatnie zapalony kolarz amator. Koordynuję biuro, zajmuję się administracją oraz organizacją kursów WSET.

[email protected]
+48 508 338 664


Zdjęcie osoby

JEREMI TALKO

KIEROWNIK MAGAZYNUZadządzam Magazynem i realizacja zamówień. Dopiero poznaję świat Wina. W wolnych chwilach gram amatorsko w piłkę nożną.

[email protected]
+48 512 210 620


Scroll to Top